Tłumacz przysięgły Wrocław

Tłumacz przysięgły Wrocław English Connection jest biurem tłumaczeń, oferującym ustne oraz pisemne tłumaczenia polsko-angielskie. Posiadamy doświadczenie w pracy w dużych przedsiębiorstwach jak i jako niezależni tłumacze. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników - w tym tłumaczy przysięgłych. Przygotowujemy tłumaczenia w wielu dziedzinach - m.in. prawo, finanse, medycyna, IT, innowacyjne technologie. Naszym kontrahentom gwarantujemy wysokiej jakości usługi dbając równocześnie o szybką realizację bieżących zleceń. Nasza strona internetowa WWW gwarantuje funkcjonalności pozwalające na wycenę tłumaczenia. System rozliczeń oparty jest na opłatach za liczbę tłumaczonych stron, a dodatkowo typ i tryb realizacji zamówienia. Dla stałych nabywców przewidujemy atrakcyjne rabaty.

Szczegóły strony www.englishconnection.com.pl:

Podlinkuj stronę www.englishconnection.com.pl:

Tłumacz przysięgły Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OPEN EDUCATION GROUP SP. Z O.O. »

  Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe (umowy handlowe, teksty biznesowe, teksty reklamowe, strony internetowe, oferty handlowe, teksty marketingowe, dokumenty samochodowe). Wszystkie języki!!! Kompleksowa obsługa językowa klientów korporacyjnych i indywidualnych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski24.com - nauka języka angielskiego »

  Chcesz nauczyć się języka angielskiego? Wejdź na Angielski24.com Znajdziesz tu testy, wypracowania, gramatykę języka angielskiego, forum, pomoc w nauce angielskiego, słownictwo angielskie,

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz hiszpańskiego - Biuro Tłumaczeń Hermeneus Warszawa »

  nasze biuro tłumaczeń to doświadczona firma, oferująca usługi językowe w ponad 30 językach. Nasza firma zrodziła się z wieloletniej pasji do poznawania nowych języków. To dzięki niej każdego dnia ulepszamy nasze biuro i nasze usługi. Biuro Tłumaczeń Hermeneus to idealna obsługa oraz zapewnienie jakości i terminowości przekładów ustnych i pisemnych.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia dokumentów - Intertext »

  Pragniemy zaoferować wszelkiego rodzaju tłumaczenia specjalistyczne. Zajmujemy się tłumaczeniem tekstów z wielu dziedzin nauki, m. in. medycyny, przemysłu oraz prawa. Przekłady dokonywane są przez tłumaczy, którzy oprócz biegłej znajomości wybranego języka posiadają również ogromną wiedzę z zakresu danej branży. Dodatkowo dokonujemy tłumaczenia dokumentów formalnych: certyfikatów, dokumentów pojazdu a także dokumentów sporządzonych w formie aktu notarialnego. Dbamy o najlepszy poziom usług, z tego względu każde tłumaczenie jest weryfikowane w dziale korekty. Ustne tłumaczenia, które oferujemy obejmują tłumaczenia symultaniczne, szeptane i konsekutywne.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz »

  Nie mogę sobie wyobrazić, aby tłumaczenie oddać niepunktualnie. Stale dotrzymujemy terminów zgodnie z przesłaniem: czas to pieniądz. Z tej przyczyny każdy nasz tłumacz (obojętnie jakiego języka: ukraińskiego czy flamandzkiego a nawet rzadkiego macedońskiego) ostro przestrzega zasad terminowości. Niniejszym przedstawiam kilka przykładowych jęz., z jakich dokonujemy przekładów językowych: węgierski, a także nie tak popularny tybetański, ale też bardzo dużo innych. W razie pytań na stronce www.trans-ling.pl znaleźć można dane kontaktowe (adres mailowy oraz numery telefonów). Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą i do składania zamówień. Obiecuję, iż nie będziesz żałował.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub językowy / Szkoła językowa Masters` Club Łomża, Sulejówek »

  Nauka języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski. Klub językowy MastersInformujemy, że zapisy na kursy wakacyjne 2010 już ruszyły! Zajęcia grupowe odbywają się 3 x tydz po 1 h do wyboru w lipcu, sierpniu oraz wrześniu 2010. Zapraszamy także do udziału w zajęciach indywidualnych. Więcej informacji w zakładce cennik oraz w sekretariacie Masters' Club.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filip's School - ::4lomza.pl:: Regionalny Portal »

  Nasza szkoła językowa, jako jedyna tego typu placówka na terenie Łomży, posiada multimedialną pracownię językową, wyposażoną w najnowszy sprzęt audio-wizualny, niezbędny do prowadzenia zajęć o najwyższym standardzie.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne tłumaczenia ang.-pol.-ang.; nauka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych »

  Profesjonalne usługi w zakresie pisemnych tłumaczeń: angielski- polski- angielski, wykonywane tylko przez specjalistów. Oferujemy Państwu indywidualne podejście do każdego tłumaczenia, staranne, rzetelne i terminowe wykonanie każdej pracy, zgodnie z ustaleniami. Gwarantujemy bezpłatną wycenę Państwa projektu. Zapraszamy również do skorzystania z oferty w zakresie nauczania języka angielskiego na terenie Wrocławia i najbliższych okolic. Prowadzimy zajęcia indywidualne jak i grupowe w Państwa domu lub w firmie, lub też w innym miejscu wedle Państwa uznania. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy program autorski na bazie prostych piosenek, wspomagający przyswajanie j. angielskiego. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Szkoleniowa »

  Jeśli chcesz urządzić szkolenie dla swoich pracowników, którego celem będzie podniesienie ich wykształcenia, powinieneś zainteresować się ofertami , jakie wysyła każda firma szkoleniowa, która organizuje tego typu szkolenia. Wszystkie firmy szkoleniowe, zagwarantują nie jedynie szkolenie, lecz również pokażą wiele różnych możliwości doszkalania pracowników w różnych dziedzinach.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »