Tłumacz przysięgły Wrocław

Tłumacz przysięgły Wrocław English Connection jest biurem tłumaczeń, oferującym ustne oraz pisemne tłumaczenia polsko-angielskie. Posiadamy doświadczenie w pracy w dużych przedsiębiorstwach jak i jako niezależni tłumacze. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników - w tym tłumaczy przysięgłych. Przygotowujemy tłumaczenia w wielu dziedzinach - m.in. prawo, finanse, medycyna, IT, innowacyjne technologie. Naszym kontrahentom gwarantujemy wysokiej jakości usługi dbając równocześnie o szybką realizację bieżących zleceń. Nasza strona internetowa WWW gwarantuje funkcjonalności pozwalające na wycenę tłumaczenia. System rozliczeń oparty jest na opłatach za liczbę tłumaczonych stron, a dodatkowo typ i tryb realizacji zamówienia. Dla stałych nabywców przewidujemy atrakcyjne rabaty.

Szczegóły strony www.englishconnection.com.pl:

Podlinkuj stronę www.englishconnection.com.pl:

Tłumacz przysięgły Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz »

  Nie mogę sobie wyobrazić, aby tłumaczenie oddać niepunktualnie. Stale dotrzymujemy terminów zgodnie z przesłaniem: czas to pieniądz. Z tej przyczyny każdy nasz tłumacz (obojętnie jakiego języka: ukraińskiego czy flamandzkiego a nawet rzadkiego macedońskiego) ostro przestrzega zasad terminowości. Niniejszym przedstawiam kilka przykładowych jęz., z jakich dokonujemy przekładów językowych: węgierski, a także nie tak popularny tybetański, ale też bardzo dużo innych. W razie pytań na stronce www.trans-ling.pl znaleźć można dane kontaktowe (adres mailowy oraz numery telefonów). Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą i do składania zamówień. Obiecuję, iż nie będziesz żałował.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla administracji, szkolenia urzędników, informacje dla urzędników »

  Najświeższe informacje dla urzędników są od niedawna dostępne na nowopowstałym portalu administracyjni.pl. Głównym tematem serwisu są szkolenia dla administracji. W obliczu rozwoju państwa polskiego należy dbać o kondycję administracji publicznej. Szkolenia dla urzędników to jedyne rozsądne rozwiązanie, które pozwoli zapewnić wyższy poziom jakości pracy pracowników administracji. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne tłumaczenia ang.-pol.-ang.; nauka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych »

  Profesjonalne usługi w zakresie pisemnych tłumaczeń: angielski- polski- angielski, wykonywane tylko przez specjalistów. Oferujemy Państwu indywidualne podejście do każdego tłumaczenia, staranne, rzetelne i terminowe wykonanie każdej pracy, zgodnie z ustaleniami. Gwarantujemy bezpłatną wycenę Państwa projektu. Zapraszamy również do skorzystania z oferty w zakresie nauczania języka angielskiego na terenie Wrocławia i najbliższych okolic. Prowadzimy zajęcia indywidualne jak i grupowe w Państwa domu lub w firmie, lub też w innym miejscu wedle Państwa uznania. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy program autorski na bazie prostych piosenek, wspomagający przyswajanie j. angielskiego. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Oczekujesz pomocy w napisaniu swojej pracy dyplomowej ? Zapraszamy do zapoznania sie ofertą naszego zespołu dyplomowego . Oferujemy redakcję wzorów prac na poziomie magisterskim . Skorzystaj z pomocy naszych redaktorów, którzy mają kilkuletnie doświadczenie w pisaniu prac na studia. Skontaktuj się z nami przez formularz, a wycenę otrzymasz w tym samym dniu

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace Licencjackie »

  Nasz firma świadczy usługi powiązane z realizacją przeróżnych prac naukowych. Oczywiście możesz nam nakazać kontynuację tworzenia swojej pracy, lub zlecić nową napisaną od zera. Nawet najmniejszym zleceniem zajmujemy się z osobna, gwarantując stu procentową anonimowość, a także realizację zlecenia na wysokim poziomie. Zobacz naszą stronę i zauważ jak dużo prac już napisaliśmy. Jesteśmy w stanie poradzić sobie ze zleceniami z różnych dziedzin, bowiem nasz zespół to grupa wyuczonych, oraz uniwersalnych pisarzy. Żaden temat nie jest dla naszej paczki problemem, więc jeśli nadchodzi data złożenia Twojej pracy, obowiązkowo z nami się skontaktuj. Dzięki naszej pomocy na pewno będziesz mógł wywinąć się z skomplikowanej sytuacji. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • prawo jazdy Golub-Dobrzyń »

  Nauka w profesjonalnej szkole jest dosłownie elementarnym warunkiem do tego, abyśmy mogli bez problemu zyskać wszelkie umiejętności potrzebne rzeczywiście dobremu kierowcy. Jeżeli więc szukamy dla siebie związanej z tym oferty, to opisywana tutaj szkoła jazdy AutoMobil niewątpliwie może dla nas być rewelacyjną propozycją. Ośrodek mieści się w Golubiu-Dobrzyniu, i to właśnie tu będziemy mogli cieszyć się kursami z wyrozumiałymi oraz profesjonalnymi instruktorami, którzy zawsze zrobią z nas naprawdę odpowiedzialnych kierowców. Oferta szkoły obejmuje kursy na kategorie A i B, jak i sporo innych lekcji związanych chociażby z wiedzą teoretyczną. Jak najbardziej warto jest więc bliżej się nią zainteresować, bo dzięki tak fantastycznej szkole pomyślne ukończenie egzaminu na jazdy nie będzie dla nas absolutnie żadnym problemem!

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fabrykaliteratury.pl »

  Jesteś molem książkowym? Uwielbiasz zapach nowiutkich książek i szelest kartek? Inwitujemy Cię Drogi Odbiorco na naszą stronę internetową, na jakiej wykryjesz księgarnię internetową. Tylko u nas wszystkie książki w bajecznie korzystnych cenach. Liczne promocje zezwolą Ci napawać się nowiutkimi książkami kiedy tylko chcesz. Wybieraj książki z licznych kategorii i zamawiaj tyle ile zechcesz. Bez konieczności wychodzenia z domu uzyskasz najnowsze bestsellery, podręczniki dla swojego dziecka, encyklopedie, słowniki i wiele innych. Już teraz kup kalendarz na nadciągający rok, zabawki na świąteczne prezenty. Specjalnie z myślą o Tobie przyrządziliśmy wyjątkowe świąteczne promocje i zmniejszylibyśmy ceny wyłonionych produktów aż do 40%.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac po angielsku »

  Pisanie prac po angielsku jest właśnie jedyną specjalizacją naszego serwisu. Nasza wiedza, umiejętności oraz przede wszystkim doświadczenie w profesjonalnym pisaniu prac jest odzwierciedlone każdorazowo w jakości opracowywanych tematów zarówno pod względem językowym oraz liczbą jak i jakością przypisów. Przez cały okres profesjonalnej działalności zgromadziliśmy bardzo szeroką literaturę z wielu obszarów tematycznych, a także wypracowaliśmy odpowiednie mechanizmy organizacji pracy co daje nam możliwość działania w trybie przyśpieszonym. To, z kolei często stanowi atut naszej oferty szczególnie w sytuacjach, w których studenci doświadczają presji terminowej. Kolejnym podstawowym atutem jest fakt, iż każda praca charakteryzuje się oryginalnością a serwis zapewnia korekty i konsultacje dotyczące opracowywanych tekstów pracy przez cały okres współpracy. Zakres współpracy może obejmować sporządzenie planu, opracowanie tematu jak i materiałów do pracy lub opracowywanie poszczególnych wzorcowych części jak i całości pracy licencjackiej, magisterskiej, eseju czy wszelkiego rodzaju dłuższego tekstu. Współpraca z każdym klientem odbywa się w sposób bardzo indywidualny przez co wysoka jakość naszych usług jest naprawdę odczuwalna. Zapraszam do odwiedzenia witryny.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Zduńska Wola »

  Zapraszam nadzwyczaj uprzejmie na stronę internetową imponującego biura tłumaczeń Verona. Czekają na niej na Państwa profesjonalni tłumacze z wielu języków świata, nawet z tych najbardziej egzotycznych. Biuro współdziała tylko z najlepszymi translatorami, aby zapewnić Ci najwyższą jakość tłumaczeń zwykłych oraz przysięgłych. Ich oferta jest skierowana do użytkowników z całej Polski, ponieważ dokumenty do tłumaczenia można wysłać droga mailową. Biuro tłumaczeń wystawia faktury VAT. Gwarantowany krótki czas realizacji.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »